• 1
  • Ćwiczenia z zakresu pilnowania przedmiotu
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

SZKOLENIE PSÓW JELENIA GÓRA


Październik 2021 

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM ZWIERZĄT w Blue Mountain Resort Szklarska Poręba. Przeprowadziliśmy w każdą sobotę miesiąca, szkolenia psiaków gości hotelowych.

Czerwiec 2021 

W związku z luzowaniem obostrzeń sanitarnych wracamy do wszystkich form szkoleń indywidualnych i grupowych.

Październik 2020 

W związku z obostrzeniami sanitarnymi zmieniamy formę szkoleń, grupy maksymalnie pięcioosobowe, z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad.

Wrzesień 2020 

Początek września, jak co roku to intensywna praca z problemami separacyjnymi psiaków. W tym okresie dodatkowym czynnikiem pogłębiającym wymienione sytuacje, to kwarantanny w których opiekunowie wraz z psami praktycznie przebywali z sobą pod jednym dachem, przez 24 godziny na dobę. .

Lipiec 2020 

W miesiącach wakacyjnych umożliwiamy dostęo do szkoleń psiakom z różnych częsci świata, przyjeżdżającym zwiedzać nasze okolice, terminy są ustalane indywidualnie.

Kwiecień 2020 

Szkolenia grupowe jak i indywidualne ponownie odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Marzec 2020 

W związku z ograniczeniami w relacjach społecznych związanych z pandemią koronowirusa, zawieszamy wszystkie szkolenia grupowe i indywidualne. W to miejsce wprowadzamy kosultacje behawioralne online, zgłoszenia nalezy dokonywac za posrednictwem komunikatora Facebok, skrót do komunikatora znajduje się po prawej stronie ekranu.

Grudzień 2019 

W okresie świąteczno noworocznym pracujemy nad psimi lękami związanymi z"okresem petardowym". Goście hotelowi przechodzą treningi behawioralne przygotowujące psiaki do tego trudnego okresu.

Październik 2019 

Helios w Jeleniej Górze i "Kino Na Temat". Wraz z Psichologową suczką Zorbą wzięliśmy udział w prelekcjach przed seansami filmowymi dla dzieci, z tematem "Pies Przyjaciel Człowieka"

Sierpień 2019 

W dniach 13-23 sierpnia w Pilchowicach /Malinowy Zakątek/ ponownie odbył się obóz szkoleniowy Wilczaka Czechosłowackiego. Ponownie poproszono nas o prowadzenie części szkoleniowej obozu, opiekunowie wraz z psiakami pracowali z pełnym zaangażowaniem

Sierpień 2019 

W dniach 02-04 sierpnia w Lubomierzu odbyła się międzynaraodowa impreza Pixelmania 2019, podczas sesji zdjęciowych z udziałem Wilczaków Czechosłowackich, mieliśmy przyjemność opiekować się psiakami podczas zdjęć. Pracowaliśmy wraz z opiekunami nad ustawianiem scen i dbaliśmy o nawiązywanie prawidłowych relacji między aktorami a psami.

Sierpień 2018 

W dniach 10-19 sierpnia w Pilchowicach /Malinowy Zakątek/ odbył się obóz szkoleniowy Wilczaka Czechosłowackiego. Praca szkoleniowca okazała się czystą przyjemnością, psiaki i ich opiekunowie stanęli na wysokości zadania.

Grudzień 2017 

W okresie świąteczno- noworocznym gościliśmy w hotelu psiaki z fobiami dżwiękowymi, udało się im zapewnić spokojny pobyt w tym trudnym czasie.

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, życzy cała załoga PSICHOLOGA.

Czerwiec 2017 

Rozpoczynamy działalność domowego hoteliku dla psów.

Luty 2016 

Grupa nowych psiaków, rozpoczyna edukację w psiedszkolu.

 

Grudzień 2015 

W trakcie szkoleń wprowadzono elementy przygotowujące psy do okresu świąteczno-sylwestrowego, związanego z używaniem petard .

 

Październik 2015 

Intensywne, grupowe szkolenia w centrum miasta.

 

Wrzesień 2015 

Wrzesień z agresjami, konsultacje indywidualne i grupowe.

 

Kwiecień 2015 

Wprowadzono dodatkowy dzień szkoleniowy związany z pracą grupową psiaków, środa godzina 18.00.

 

Grudzień 2014

Okres świąteczno-noworoczny, psiaki w holelu pod Górą Szybowcową, szukają prezentów pod choinkami.

 

Listopad 2014

Podczas szkoleń grupowych wprowadzono elementy pirotechniki, przygotowując psiaki do zbliżającego się Sylwestra. Ponowny wyjazd na konsultacje do Warszawy i praca z problemowymi psiakami.

 

Październik 2014

W każdą niedzielę w Centrum Szkolenia Psów pod Górą Szybowcową niezmiennie odbywają się szkolenia grupowe, przedszkole dla psów w Jeleniej Górze, w dni powszednie kontynuacja indywidualnych konsultacji związanych z zaburzeniami zachowań psiaków.

W dniach 11-13 ponowne konsultacje z problemowymi psiakami w Warszawie. Współpraca z Hotelem dla psów  PSIGODA.

 

Wrzesień 2014

Wraz z hotelem PSIGODA w Warszawie, rozpoczęliśmy współpracę w zakresie pracy behawioralnej i szkoleniowej z problemowymi psiakami w stolicy. Termin pierwszych zajęć 20-21.09. 2014 r.

 

Sierpień 2014

W okresie wakacyjnym odbywała się  intensywna praca z hotelowymi psiakami.

 

Czerwiec 2014

Realizacja cykli pokazów wyszkolenia psów Zorba I Rolf podczas imprez organizowanych na terenie miasta.

  

Maj 2014

W trakcie szkoleń wprowadzono elementy treningu psów w ringu, przygotowując psy do wystaw.

 

Kwiecień 2014

Szkolenia The Blue Dog zostały przeniesione do Biblioteki Pedagogicznej w Jeleniej Górze.

 

Marzec 2014

 W godzinach wieczorowo - nocnych odbywają się grupowe szkolenia w centrum miasta.

 

Grudzień 2013

 W noc sylwestrową w hotelu przebywały psiaki z zachowaniami lękowymi związanymi z petardami.

 

Listopad 2013

Ponownie w trakcie szkoleń wprowadzono tematykę fobii dźwiękowych, w związku ze zbliżającym się Sylwestrem.

 

 Pażdziernik 2013

Hotel został wyposażony w systemy umożliwiające swobodne wybieganie się psiaków.

 

Czerwiec 2013

Zlot Miłośników CAO. Zlot odbył się na terenie ekskluzywnego hotelu dla psów PSIGODA gmina Prażmów, około 30 kilometrów od Warszawy. Ocena zachowań terytorialnych Owczarków Środkowoazjatyckich. Pomoc behawioralna i szkoleniowa.

Kwiecień 2013

Dla właścicieli psiaków adoptowanych z jeleniogórskiego schroniska, wprowadzono rabaty związane z pracą behawioralną w okresie adaptacyjnym.

 

Grudzień 2012

W związku z tym, iż hotel  dla psów znajduje się  z dala od miasta, psiaki które mają problemy " z petardami" mogły bezstresowo spędzić Noc Sylwestrową.

 

Listopad 2012

W trakcie szkoleń wprowadzono elementy przygotowujące psy i ich opiekunów do Nocy Sylwestrowej. Indywidualna analiza zachowań w celu uniknięcia powstania fobii dźwiękowej.

 

Sierpień 2012

Zakończenie współpracy z Fundacją AwP. Adopcja Aresa.

 

Lipiec 2012

W dniach 20-22 odbył się zlot Akit w ośrodku. Wieczorne dyskusje behawioralno - szkoleniowe przy ognisku. Ścieżka sensoryczna. Szkolenie w zakresie posłuszeństwa. "Zdobycie" Góry Szybowcowej. Odbyły się konkursy, zwycięzcami zostali Misza i At - Adu. Ustaliliśmy iż w przyszłym roku spotykamy się ponownie. Nadal w soboty odbywają się "Psie Zabawy u Psichologa"

 

Czerwiec 2012

Ustalono termin  zlotu miłośników Akit. 20-22 lipiec. Miejsce- Centrum Szkolenia Psów Psicholog Jeżów Sudecki.

Rancho Rovna /Czechy/ Alihon Latifi. Rewelacyjne spotkanie z specjalistą  z Tadżykistanu. Wykłady i ocena Owczarków Srodkowoazjatyckich.

Nadal w soboty w godz.17.00-19.00 odbywają się "Psie Zabawy u PSICHOLOGA"

 

Maj 2012

"Psie zabawy u PSICHOLOGA" odbywają się również w maju. Każda sobota godz. 17.00 - 19.00. Zajęcia grupowe odbywać sie będą również w dni powszednie. Szczegóły niebawem.

Uczestnicto  w II Zlocie Miłośników Cao. Ocena behawioralna psów. Ścieżka sensoryczna, indywidualne konsultacje.

 

Kwiecień 2012

Przygotowania do poszerzenia bazy hotelowej dla psów.

Wraz z Panią Lek.Wet. Małgorzatą Wojtas w ramach działalności charytatywnej, wprowadzono program modyfikacji zachowań Akit z problemami wychowawczymi. Pierwszym rehabilitantem został "bombardier" Miszka. Więcej szczegółów na stronie interenetowej Fundacji Akity w Potrzebie.

Do końca kwietnia w każdą sobotę w godzinach 17.00 - 19.00 odbywają się "psie zabawy u PSICHOLOGA", wstęp wolny. Zajęcia nie są przeznaczone dla psów z nadmiernymi agresjami czy też lękami.

14 kwietnia odbyły się pierwsze "psie zabawy u PSICHOLOGA". Pojawiło się kilkanaście psiaków różnych ras, Akitka, Azjaty, Bokser, Labradory, Husky, Spaniel, Onki. Zabawa była przednia. W najbliższym czasie planujemy udział w spotkaniach Pani Lek. Wet. Małgorzaty Wojtas, doradztwo w sprawach zdrowotnych naszych pupili.

 

Marzec 2012

Ruszyła rozbudowa ośrodka o dodatkowy teren szkoleniowy.

 

Stali klienci otrzymali dofinansowane karnety na przeglądy rejstracyjne pojazdów, zniżki przy ubezpieczeniach komunikacyjnych OC i AC, upusty przy zakupie biletów do siłowni, fitness. Współpraca z firmą JELCAR.